חייל, נכנסת לחובות? ככה תצא מהם

מחיקת חובות לחיילים

כמעט כל חייל מכיר את זה. המשכורת הנמוכה שהוא מקבל מול עלויות המחיה המטורפות שרק עולות כל הזמן, מובילים לא פעם למצבים בהם אתם לווים כסף ומבטיחים להחזיר, כאשר בינתיים החובות לא נסגרים ורק תופחים עוד ועוד. התנאים הטובים והמפתים של הבנקים מאפשרים אף הם לקיחת הלוואות אטרקטיביות מה שמוביל אתכם לא פעם למצבים בהם ההחזרים כבר לא באמת מתאפשרים מתוך המשכורת הצבאית המצומקת מול הצרכים שרק עולים עוד ועוד.

מחיקת חובות – יש דבר כזה?

אז זה נשמע אולי כמו חלום אך כן. יש בהחלט דרך להיחלץ מהחובות בעזרת עו"ד הוצאה לפועל שינחה אתכם איך בדיוק לנהוג ומה בדיוק לעשות על מנת להגיע למצב של מחיקת חובות ללא פשיטת רגל. באופן כזה אתם נהנים מהאפשרות של פתיחת דף חדש, חלק ונקי כאשר מכאן ואילך יהיה עליכם להקפיד מאוד שלא להיגרר שוב למצב הביש מהסוג הזה.

עם זאת חשוב לזכור כי מצב כזה של פשיטת רגל והנאה מהליך כזה של מחיקת חובות זה לא דבר כל כך פשוט ויש לזה השלכות רבות להמשך החיים שלכם מבחינה כלכלית במדינת ישראל.

אולי באותו זמן אתם מרגישים כמעט על גג העולם כאשר אתם מגלים פתאום שיש חיים גם אחרי הסיבוכים הכספיים אליהם הגעתם, אך עליכם לזכור: אדם שנקלע למצב כזה בו הוא זכה להסדר של מחיקת חובות, נושא על גבו את החותמת הזו כאשר הבנקים לא יאפשרו לו לקחת הלוואות למשך השנים הבאות ולעיתים יהיה עליו להשיב חלק גדול מהחובות במהלך הזמן לאחר שהוא יתאושש כלכלית. כך שלא מדובר כאן בהליך שיגרום לכם ללקק רק דבש.

מסיבה זו ההמלצה שלנו תמיד היא שלא להסתמך על כך שאם לא תצליחו להחזיר את החובות שלכם תמיד יש לכם את האופציה הזו של מחיקת חובות. כי אחרי הכול מדובר במוצא אחרון ממש. אך במידה וכבר הגעתם לחובות, מומלץ מאוד לפנות אל עורך דין מומחה בעניין שיעזור לכם להבין מה האופציות הטובות ביותר עבורכם.

פונים אל הכתובת הנכונה

אז אחרי שהתרענו והסברנו שמחיקת חובות זה לא משהו שבכלל כדאי לכוון אליו כאשר לווים כסף בחוסר אחריות. עם זאת, לאחר שכבר קרה מה שקרה ונקלעתם למצבים של אין מוצא, ברור שזה מה שנותר לכם לעשות. אתם צריכים לחפש את איש המקצוע ואת עורך הדין המתאים שיוכל לספק לכם את המענה המושלם.

אנחנו סבורים שלכל אחד יש זכות לחיות חיי רווחה גם לאחר שהוא הסתבך או טעה מבחינת ההתנהלות הכלכלית. תמיד יש את הזכות לקום ולהתחיל מחדש ואנחנו לא רוצים לקבור אף אחד בשל הטעויות שלו. אז ברור שצריך לשמור ולהיזהר שלא ליפול אך גם לאחר שנפלתם, תמיד יש דרך חזרה. לשם כך עליכם לחפש את המומחים שיעזרו לכם לצאת לדרך חדשה!

להרשמה לקורס הכנה מקיף לגיבושים בצה"ל:

לא תשתף אח?

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

עשוי לעניין אותך גם...

Call Now Button

איתרנו את המוצרים המומלצים לגיוס במחירים משתלמים