חיל התקשוב כומתה תכלת

כומתה תכלת – הכומתה של חיל התקשוב [מידע מפורט]

כומתה תכלת עשויה לבלבל, היות וניתן לחשוב שהיא שייכת גם לחיל התותחנים וגם לחיל תקשוב. צבעי הכומתות בצה"ל לפעמים שונים האחת מן השנייה בזכות דקויות, שלא תמיד ניתן לשים עליהן את האצבע. כומתה בצבע תכלת והרקע שמאחוריה – ריכזנו בעבורכם את כל המידע שחשוב לדעת עליה.

כומתה של חיל התקשוב היא כומתה תכלת. בעוד שחיל התותחנים חובשים כומתות טורקיז, חיל התקשוב חובש כומתה אשר נראית כמעט זהה, אך אין ספק כי מדובר בסוגים שונים לגמרי של שירות. בעוד שחיל התותחנים עוסק במרחב האווירי ובמרחב השמיים, חיל התקשוב עוסק בלוחמת סייבר. בעוד שמאחורי הצבע של כומתת חיל התקשוב לא קיים רקע מאוד דרמטי, אין ספק כי הפעילות של חיל זה היא אכן דרמטית ומשמעותית בימינו, שבהם ללוחמת הסייבר חלק משמעותי מאד בשדה הקרב המודרני.

מה מעידה הכומתה בצבע תכלת של חיל התקשוב על מי שחובש אותה?

כומתה בצבע תכלת הנה למעשה אחד מסמלי הלוחמה של המאה ה-21. בימינו, כומתת תקשוב מעידה עליכם משהו מאוד מסוים וייחודי. כומתה של חיל התקשוב מעידה עליכם שאתם לוחמי סייבר של ממש, כאלו שייקחו חלק נכבד מאוד במלחמה (לא עלינו). בואו נבין מדוע.

כיום, עולם הסייבר כבר מפותח מאוד בכל רחבי העולם, כולל במדינות חשוכות כמו איראן. חשוב לדעת, במהלך השנה, צה"ל מנטרל לא מעט איומי סייבר שונים, ניסיונות לפרוץ למערכות של המדינה וכדומה. חיילי חיל התקשוב עומדים במטלות מאוד מורכבות, במשימות מאתגרות ובמקרים אשר דורשים יכולות גבוהות.

הדרך לקבלת כומתת תקשוב לא כזו קלה...

מעוניינים לחבוש כומתה של תקשוב בגאווה רבה? תצטרכו לעבור לא מעט מבדקים, מבחנים, מבחני אישיות ועוד רבות. שימו לב כי חיל התקשוב ידוע בתור חיל מאוד איכותי, המגייס אליו חיילים אשר עומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר.

כומתה בצבע תכלת נחבשת על ידי לא מעט חיילים בצה"ל, שחלקם מגיעים לצבא מראש עם ידע מוקדם בנושאים אלו של תקשוב וסייבר. הצבא כמובן מכשיר חיילים בקורסים שונים של סייבר, אך בכל מקרה, חיילי חיל התקשוב מגיעים ברוב המוחלט של המקרים עם ניסיון וידע כלשהו בנושאים אלו.

להרשמה לקורס הכנה מקיף לגיבושים בצה"ל:

לא תשתף אח?

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

עשוי לעניין אותך גם...

Call Now Button

איתרנו את המוצרים המומלצים לגיוס במחירים משתלמים