כומתה איסוף קרבי בצבע צהוב חול

כומתה צהובה – הכומתה של חיל איסוף קרבי [מידע מפורט]

כומתה צהובה היא כומתת איסוף קרבי. מדובר בחיילים המבצעים תפקידים מאוד מעניינים וקרביים בשטח, כולל הסוואות ואיסוף מודיעין בשטח, הגעה למוקדים לפני יחידות אחרות בכדי לטהר אותם ועוד. אין ספק כי מדובר בסוג שירות ייחודי ומעניין מאד.

אם כן, כומתה בצבע צהוב חול היא הכומתה של חיל איסוף קרבי, החיל שעוסק בפעילויות לא שגרתיות. חיל איסוף קרבי מגיע למוקדים שונים, אוסף במוקדים אלו מידע יקר ערך, "מכין" את השטח עבור חילות נוספים (ויחידות מיוחדות שונות) ועוד. אין ספק, כומתת איסוף קרבי היא חלומם של לא מעט חיילים המתגייסים במהלך השנה לשורות צה"ל. כומתה צהובה של חיל האיסוף הקרבי, היא למעשה כומתה בצבע צהוב חול. בעבר, הכומתות של חיל האיסוף הקרבי היו צבועות באותו הצבע של חיל המודיעין, ירוק כהה.

מדוע הוחלף צבע כומתת חיל איסוף קרבי?

במשך הזמן, הוחלט כי לחיל האיסוף הקרבי יונפקו כומתות משלהם, אשר יהיו צבועות באותו הצבע של האדמה, מעין צהוב חול שכזה. מדוע כומתות איסוף קרבי צבועות בצבע דומה לזה של אדמה? מאוד פשוט, הפעילות של חיילי חיל איסוף קרבי מתרכזת בשטח חולי, ברצועת עזה ובמקומות נוספים והצבע הצהוב עוזר להם להסוות עצמם באופן הטוב ביותר בשטח.

חשוב לציין כי חיילים אלו, המשרתים בחיל איסוף קרבי, נדרשים לעמוד במטלות מאוד מורכבות ובמשימות מאתגרות. בכדי להגיע מוכנים ליום הגיוס שלכם ולשירות עצמו, מומלץ לבנות כושר קרבי לפחות במשך השנה שלפני הגיוס.

בניית כושר קרבי לחיל איסוף קרבי

בעוד שישנם בני נוער שמתאמנים מילדות לקראת יום הגיוס, חלקם האחר של המתגייסים בונה כושר קרבי לקראת הגיוס. שתי הדרכים מצוינות, אך כמובן שעדיף לבנות כושר קרבי במשך תקופה ארוכה. אם נזכרתם מאוחר להתחיל את התהליך, זהו ממש לא סוף העולם. תוך מספר חודשים, גם אתם תוכלו להיות בעלי כושר המתאים לשירות ביחידות קרביות.

כומתת איסוף קרבי נחבשת על ידי חיילים אמיצים מאוד, כאלו שהשירות הצבאי שלהם בדרך כלל לא ישעמם אותם. אמנם כומתה צהובה פחות מוכרת מאשר סוגי כומתות אחרים, אך אין ספק שכבודה במקומה מונח.

עשוי לעניין אותך גם:

להרשמה לקורס הכנה מקיף לגיבושים בצה"ל:

לא תשתף אח?

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

עשוי לעניין אותך גם...

Call Now Button

איתרנו את המוצרים המומלצים לגיוס במחירים משתלמים