כומתה תותחנים בצבע טורקיז

כומתה טורקיז – הכומתה של התותחנים [מידע מפורט]

האם ידעתם שלכל כומתה יש את הסיפור והרקע שלה? ישנן סיבות שונות לכך שכומתות נבחרות להיות צבועות בצבע שלהן ולייצג חיל מסוים. בואו נבין מדוע הכומתה של חיל התותחנים היא בצבע טורקיז. כל המידע על הכומתה, מקור צבעה ועוד – במאמר שלפניכם.

כומתות בצבא מייחדות אתכם, מצביעות על הדרך והמסלול שבחרתם לעבור בצה"ל. אם אתם לקראת הגיוס המיוחל לצה"ל, ייתכן ואתם חווים חששות כאלו ואחרים. זה טבעי לחלוטין, וכדאי לדעת שעם חששות יש מה לעשות. ככל שניטיב לדעת יותר על המקום אליו אנחנו מייעדים את עצמנו, או על המקום שהצבא מייעד אותנו אליו, כך נוכל להרגיש מוכנים יותר ובטוחים בעצמנו. אם אתם לקראת גיוסכם לצה"ל ומתכוננים לשרת בחיל התותחנים, אתם מוזמנים כבר עכשיו לדעת מדוע כומתה טורקיז מייצגת את חיילי התותחנים.

מהי הסיבה לבחירת הצבע טורקיז לכומתה של התותחנים?

חיל התותחנים הוא חיל ייחודי, הפועל במרחבי השמיים והמרחב האווירי. בעקבות העובדה שהחיל פועל במרחבי שמי הארץ, הוחלט כי כומתת תותחנים תהיה צבועה באותו הצבע של השמיים, צבע הטורקיז. כומתה של תותחנים מסמלת את הייחודיות הקיימת בחיל זה, הייחודיות שכרוכה בפעילות אינטנסיבית בשעות חירום.

במידה ואתם מעוניינים להתקבל לחיל התותחנים, כדאי כבר היום להתחיל להתכונן לקראת הגיוס. כדי להתקבל לחיל, תצטרכו לעבור גיבוש תותחנים. בנקודה זו חשוב להדגיש, כי במידה וצה"ל אינו מייעד אתכם לחיל התותחנים, יש לגלות את הגמישות הנדרשת מצידכם.

רוצים לשרת בתותחנים אך שובצתם אחרת?

אם צה"ל מייעד אתכם לשרת בחיל אחר, ישנה סיבה לכך. תמיד תוכלו לנסות ולשנות את תפקידכם בצבא, אך יש לעשות זאת באופן מסודר ונורמטיבי. לא בצורה של בלגאן ו"הפיכת שולחנות". רוצים לחבוש כומתה של תותחנים בגאווה?

הגישו את העדפותיכם בצו הראשון, סמנו תותחנים ופעלו בדרך שהצבא מצפה ממכם לפעול בה. כומתת תותחנים נחבשת בגאווה על ידי אלפי חיילים בארץ. גם אתם יכולים לקחת חלק בפעילות התותחנים בצה"ל. שובצתם אחרת, ומעוניינים בכל זאת לחבוש כומתה טורקיז של תותחנים? תוכלו לפעול תחת הנהלים הצבאיים ולהגיש את בקשותיכם השונות לשיבוץ מחודש.

להרשמה לקורס הכנה מקיף לגיבושים בצה"ל:

לא תשתף אח?

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

עשוי לעניין אותך גם...

Call Now Button

איתרנו את המוצרים המומלצים לגיוס במחירים משתלמים